Dojazd

Masz samochód i wolne miejsca? Napisz. Poszukujesz kogoś z samochodem? Też napisz :)
Awatar użytkownika
Lex
Posty: 836
Rejestracja: 15 września 2011, 10:08
Lokalizacja: 1300 AD

Dojazd

Post autor: Lex » 22 maja 2012, 11:06

Do Dąbrówki Kościelnej najlepiej dotrzeć z Poznania przez Murowaną Goślinę - to około 45 minut samochodem. Rowerem tez się da.
Dulce bellum non expertis
Awatar użytkownika
Nagash
Mistrz Gry Fabularny
Posty: 737
Rejestracja: 11 września 2011, 02:21
Lokalizacja: Poznań

Re: Dojazd

Post autor: Nagash » 22 maja 2012, 12:51

Dojazd na ranczo z Poznania wygląda mniej więcej tak: http://maps.google.pl/maps?saddr=Ma%C5% ... sz=10&z=11
Hisja
Posty: 20
Rejestracja: 03 listopada 2011, 12:26

Re: Dojazd

Post autor: Hisja » 11 czerwca 2012, 18:56

Czy ktoś orientuje się gdzie najbliżej miejsca larpa dojeżdża jakiś transport publiczny? Niestety nie wszyscy mają piątek wolny- np. muszą iść do pracy jak ja i kurt więc będziemy się jechać dopiero popołudniu więc czy da się tam jakimś pks lub pkp dojechać?
Awatar użytkownika
darth bezjimienny
Posty: 214
Rejestracja: 12 września 2011, 12:14
Lokalizacja: GRU
Kontakt:

Re: Dojazd

Post autor: darth bezjimienny » 11 czerwca 2012, 20:22

Od stacji pkp na teren LARPa jest 6 km.
[specjalna dedykacja dla Iskry] NIE JESTEM eMGiem!!! [/specjalna dedykacja dla Iskry]
Awatar użytkownika
Lex
Posty: 836
Rejestracja: 15 września 2011, 10:08
Lokalizacja: 1300 AD

Re: Dojazd

Post autor: Lex » 12 czerwca 2012, 10:54

Hisja pisze:Czy ktoś orientuje się gdzie najbliżej miejsca larpa dojeżdża jakiś transport publiczny? Niestety nie wszyscy mają piątek wolny- np. muszą iść do pracy jak ja i kurt więc będziemy się jechać dopiero popołudniu więc czy da się tam jakimś pks lub pkp dojechać?
Dojedziecie PKP do Murowanej Gosliny i stamtąd lokalnym do Dąbrówki Kościelnej. Stamtąd kilometr na zachód i 500 metrów na północ i jesteście W Rydze.
Dulce bellum non expertis
Hisja
Posty: 20
Rejestracja: 03 listopada 2011, 12:26

Re: Dojazd

Post autor: Hisja » 28 czerwca 2012, 16:13

Dla osób, które chcą komunikacją miejską dojechać jak najbliżej. PKS dojeżdża do SŁAWICA NŻ (odjeżdża z Poznania - kierunek na Wągrowiec)
Awatar użytkownika
Kermit
Posty: 17
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 17:49

Re: Dojazd

Post autor: Kermit » 28 czerwca 2012, 18:09

Według googla to 14,7 km...
I tak Pan Bóg nas zywciężonych, zwycięzcami uczynić raczył!!!

Stanisław Żółkiewski
xavier
Posty: 4
Rejestracja: 12 września 2011, 22:35

Re: Dojazd

Post autor: xavier » 28 czerwca 2012, 18:59

Trasa guglowa to około 13km więcej niż przez Głęboczek.

Próbował ktoś tę trasę? Zakładam posiadanie GPSa pewnie, więc trafię, ale jak tam droga wygląda?
Reremnu
Posty: 3
Rejestracja: 20 maja 2012, 19:22

Re: Dojazd

Post autor: Reremnu » 29 czerwca 2012, 16:35

Komunikacja miejska? nie w Murowanej G. randomy spotykane na ulicy i pod kosciołem nie mają pojęcia o autobusach, wyduszają z siebie tylko że kawałek dalej jadą. Poza tym jak tak chodziłem i sprawdzałem to 2 autobusy z komunikacji lokalnej były zepsute, i nie zabierały ludzi. Najwięcej informacji udało się uzyskać w monopolowym i podobno kiedyś coś było do Zielonki, nie wiadomo tylko czy jeszcze jest.

Po spytaniu wiekowego mieszkańca dowiedziałem się, że kiedyś rzeczywiście był autobus pod Dąbrówke K.P

Pierwszy sprawny autobus, jaki przejechał, to był poznański PKS, prawdopodobnie z Wągrowca.
Awatar użytkownika
Lex
Posty: 836
Rejestracja: 15 września 2011, 10:08
Lokalizacja: 1300 AD

Re: Dojazd

Post autor: Lex » 02 lipca 2012, 10:43

Reremnu pisze:Komunikacja miejska? nie w Murowanej G. randomy spotykane na ulicy i pod kosciołem nie mają pojęcia o autobusach, wyduszają z siebie tylko że kawałek dalej jadą. Poza tym jak tak chodziłem i sprawdzałem to 2 autobusy z komunikacji lokalnej były zepsute, i nie zabierały ludzi. Najwięcej informacji udało się uzyskać w monopolowym i podobno kiedyś coś było do Zielonki, nie wiadomo tylko czy jeszcze jest.

Po spytaniu wiekowego mieszkańca dowiedziałem się, że kiedyś rzeczywiście był autobus pod Dąbrówke K.P

Pierwszy sprawny autobus, jaki przejechał, to był poznański PKS, prawdopodobnie z Wągrowca.
Lol, to naprawdę okazał się LIMES. Dobrze, że nie było problemu z odbieraniem ludzi. :)
Dulce bellum non expertis
Zablokowany