Nie mam podwózki - temat zbiorowy ;)

Masz samochód i wolne miejsca? Napisz. Poszukujesz kogoś z samochodem? Też napisz :)
Awatar użytkownika
Caphironeionicus
Posty: 8
Rejestracja: 02 kwietnia 2012, 00:43
Kontakt:

Nie mam podwózki - temat zbiorowy ;)

Post autor: Caphironeionicus » 20 czerwca 2013, 12:30

Żeby uniknać tworzenia dziesięciu tysiecy tematów podobnej treści - zapraszam, trochę samowolnie, do wpisywania się tutaj ludziom, którzy bardzo chcą jechać na Limes, a bardzo nie chcą korzystać z usług PKP/PKS ;)


To może ja zacznę: będe miał ze sobą dużą tarczę, miecz, górę od zbroi i jedną torbę z przydasiami. Jeśli ktoś miałby wolne miejsce w samochodzie mogę jechać w rynsztunku bojowym i trzymać resztę na kolanach. PŁACĘ GOTÓWKĄ - benzyna kosztuje. Nie śmierdzę, nie przynudzam i nie muszę zatrzymywać się na siku co kwadrans^^
Take me.
Plz.

EDIT---> NIEAKTUALNE. Udało mi się rozwiązać problem, ale temat niech powisi dla ludzi z podobnymi probemami ;)
Limes Mundi II: Wojna Postu z Karnawałem - Konrad von Heidelberg, herbu Hohenstaufen, Rycerz-Pokutnik na służbie w Zakonie Szpitala Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego
Ad maiorem Dei gloriam
Hisja
Posty: 20
Rejestracja: 03 listopada 2011, 12:26

Re: Nie mam podwózki - temat zbiorowy ;)

Post autor: Hisja » 20 czerwca 2013, 13:23

Kurt i Hisja poszukują transportu :)

KURT I HISJA NIECH ZROBIĄ POSTAĆ PROSZĘ
Awatar użytkownika
Volant
Posty: 12
Rejestracja: 16 stycznia 2012, 14:46

Re: Nie mam podwózki - temat zbiorowy ;)

Post autor: Volant » 20 czerwca 2013, 19:09

Volant szuka transportu na Piątek.
Kompania Czarnego Gryfa
Awatar użytkownika
Przecława
Mistrz Gry Techniczny
Posty: 10
Rejestracja: 03 kwietnia 2013, 13:59

Re: Nie mam podwózki - temat zbiorowy ;)

Post autor: Przecława » 24 czerwca 2013, 12:57

Ja i Amanda prosimy, aby zgłosił się ktoś kto może nas zabrać z dworca PKP w Gnieźnie, w CZWARTEK o 17.00. O tej godzinie już nie ma autobusu i nie zdążymy na ucztę jeśli ktoś nie wybawi nas z opresji. Też nie śmierdzimy i nie chodzimy siku co 15 min, jakby co :D Sądzę, że nie będziemy mieć dużo bagażu- po jednym plecaczku. W zamian oferujemy dowolne piwo do 6 zł :) Proszę aby osoba, która się zdecyduje wysłała PM z wybranym piwem i nr Kom.
Hisja
Posty: 20
Rejestracja: 03 listopada 2011, 12:26

Re: Nie mam podwózki - temat zbiorowy ;)

Post autor: Hisja » 26 czerwca 2013, 07:54

Hisja i Kurt jadą z Prorokiem. Dziękujemy.

Hisja i Kurt mają postacie w panelu tylko nie zaktualizowane.
Zablokowany