Podziękowania i wrażenia po LM VIII Taniec Śmierci

Tematy wszelakie dotyczące Limes Mundi.
Awatar użytkownika
Parias
Posty: 3
Rejestracja: 07 września 2016, 19:33

Re: Podziękowania i wrażenia po LM VIII Taniec Śmierci

Post autor: Parias » 07 września 2016, 19:35

Bardzo dziękuję za bardzo dobrego larpa zarówno MG jak i graczom. Bawiłem się naprawdę dobrze. Finał, który uważałem za "dziwaczny" okazał się bardzo dobrym pomysłem. Buziaki.

Postać: Rymar
Awatar użytkownika
Maciek
Posty: 26
Rejestracja: 01 września 2014, 20:33

Re: Podziękowania i wrażenia po LM VIII Taniec Śmierci

Post autor: Maciek » 02 października 2016, 22:21

Fenomenalnie się z Wami bawiłem. Limes jest dla mnie zupełnie wyjątkowym miejscem, do którego chętnie, i często uciekam myślami. Dzięki wszystkim, za tę niezwykłą, ciepłą i pogodną atmosferę!

Aiste - ileż przyjemności jest w tej nieprzyjemnym ofukiwaniu się, opluwaniu i docinkach. Żałuję, że nie starczyło czasu na więcej, powodów wszak nie brakuje. Doskonale grasz bojarkę.

Ambroż - Jesteś obrzydliwym, plugawym psychopatą. Nie zdziwię się, jak zaczniesz pluć zielonym śluzem, a przy gwałtowniejszych ruchach będzie Ci wypadać oko. Podziwiam wytrwałość w takiej roli, i poziom na jakim ją prowadzisz. Fantastyczny.

Albert - bardzo dziękuję za cierpliwość do mnie i moich dziwactw. Bardzo podoba mi się Twoja kreacja Alberta, oby tak dalej!

Beimes - no w końcu mieliśmy trochę czasu. Bardzo ciekawa scena, nie mogę się doczekać kolejnych. Uwielbiam Twoją rolę, Twój sposób gry i, chyba przede wszystkim, pomysł na trudną postać, w jaką się wcielasz. Podziwiam, że od tylu Limesów dajesz radę. Ah, przy następnej szarży Ignasa muszę mieć popcorn i wygodne krzesło!

Baltazar - Panie Braciszku! Prawieś mi ostatniego namaszczenia udzielił :D Wielkie gratulacje, ponownie, za rolę niezmordowanego franciszkanina. Żałuję, że spowiedź nie doszła do skutku, chciałbym usłyszeć propozycje pokuty. Nie wiem, jak my sobie bez Ciebie poradzimy. Serio nie wiem.

Biskup - Nooo! Powrót w wielkim stylu! Bardzo doceniam przygotowanie, ewangelizacje i chrzczenie. Biskup poruszający się po terenie gry był świetną odmianą ;)
Dymitr - Oj, coś czuję, że się jeszcze spotkamy. Ale ta relacja zaczyna nabierać rumieńców/sińców. Gdyby co - nie krępuj się, ja lubię grać kontaktowo :D

Dunhoffowie - dzielimy jedną wieś na trzy osoby. Zróbmy coś z tym, błagam... :D

Einar - Nosz czasu zupełnie nie miałem tym razem! A szkoda, bo wątek z poprzedniego larpa bardzo chciałem pociągnąć. Trzeba się postarać następnym razem!

Ewgerd - Cieszę się, że jeszcze rozmawiamy na słowa, nie na pięści. Jeszcze. A jakby co - pamiętaj o planie z lasem.
Franciszku - aż mi się smutno zrobiło, jak Cię zgaszono na wiecu. Lubię bardzo, jak grasz Franciszka - trudno Cię rozgryźć i podejść.

Fulwia - bardzo ciekawa rozmowa przy stole. Taki smutny taniec cynizmu z nihilizmem.

Ignas - "HAHAHAHAHAHAHAA" - nie wiedziałem co się dzieje. Serio. Dalej nie wiem, ale chcę więcej.

Iwietta i Rusini - no ślicznie się biliśmy... ale następnym razem bez tarcz poproszę! Bardzo ciekawa kreacja kniachni. Jak znowu kogoś zgubicie w kotle ze smołą, dajcie cynk. Podrzucę go w drodze powrotnej ;) Tworzycie fenomenalny klimat! śpiewajcie po rusku częściej, błagam!

Lape - ah szkoda, że Cię nie było przez większość. Ale pojawienie się w doskonałym momencie!

Licho - To rwanie sobie kłaków pod Sołtysówką! Jak Ty się pojawiłaś w gaju to już sobie testament spisywałem ;) Zupełnie mnie porywają sceny z Tobą, dzięki!

Magdaleno - za świetny moment, za poprzedniego larpa w całości, za długie rozmowy i niezmiennie intrygującą osobowość. Za organizacje turnieju i uczty. Cudne.

Marcelo
- za leczenie, ratowanie i rozmowy. Gdyby nie ty, germańska pancerna machina "obronna" uratowałaby mnie na dobre. Po stokroć dzięki.

Maksymilian - Za wspólne wprowadzanie ordnung'u na tych barbarzyńskich ziemiach!

Mieczysław - szkoda, że się nie spotkaliśmy. Ostatnio tylko patrzyłem jak zmieniają Ci twarz w kisiel :<

Nadzieja - nie ma drugiej osoby na limesie, której imię pasuje do postaci lepiej niż u Ciebie.

Nicław - dzięki za rozmowy, mroczne klimaty i srogie intrygi. Damy radę.

Rymar i GPMO (Germańska Pancerna Machina Obronna) - JUŻ MI DOBRZE! PROSZĘ SIĘ ODE MNIE TRZYMAĆ Z DALEKA! :D świetne sceny, świetny klimat. Bardziej raubriteria niż rycerze, ale takiej rozpijaczonej, rozbawionej i skorej do zwady ekipy to jeszcze nie widziałem. Bardzo ciekawi mnie nowa odsłona ;)

Sigurd - dzięki za cywunienie i za postcywunienie z goryczą i jadem. Dzięki za wszystkie te larpy, rozmowy i klimat jaki wytworzyłeś. Będę tęsknił za Sigurdem. Fantastyczna postać, kiedyś chcę ją poznać bardziej :)

Sigita - timing to Twoje drugie imię, moja cudowna nieprzyjaciółko.

Runn - Rzucanie ziemniakami, warczenie i egzystencja podstolna. Podziwiam. Tadas 2.0 ;)

Wojemił
- ten sołtys rozbraja. Wybacz, że tak Tobą rzucałem przy pożarze, no ale konflikt interesów :) Granie z Tobą to przyjemność.

Żegota - i to jest prawdziwie sarmacki wojak! Dzięki za scenę w gaju, jedna z najfajniejszych na tej odsłonie jakie miałem.

I wszystkim, których nie miałem okazji spotkać, za grę, za atmosferę i zabawę. Super być częścią tego fenomenu!

A teraz grupa dużych misiów bez których by nic nie było. Jesteście fantastyczni!

Urszulo - Dzięki za szanse i wiatr w żagle. Bardzo potrzebowałem, bardzo nabrałem sił i energii. Cieszę się, ze sceny z Borem, szkoda, że na więcej nie było okazji. I przepraszam za ciemny las, było za ciemno ;P

Francu - dzięki, że po mnie przebiegłeś. Super było. Super. :D Na swój sposób naprawdę lubię Bój. Za kreacje Jawnuta i niezwykłą grę emocji na jego twarzy.

Salahadzie - Było bardzo ciemno. Tak ciemno, że ciemność się zgubiła :D Czekam na następne spotkanie! Błagam, zagraj siostrą Jaksy. Doczep warkocze i jedziemy. Dobrze już było.

Zielarzu - małośmy pograli, a szkoda. Za Lokisową litość dziękuję. Choć patrząc na ratunek, może lepiej było zostać pożartym ;)

Nagashu - niestety widziałem Cię zawsze gdzieś w tle i w zasadzie cały larp przeszedł bez interakcji. Niemniej - za cały Twój wkład w Limes.

Techniczni - za karmienie, oświetlenie, udźwiękowienie, uspokojenie i ogarnięcie. Sława, ukłony, dzięki.

Edra.
ODPOWIEDZ