Kuźnia

Tematy wszelakie dotyczące Limes Mundi.
Awatar użytkownika
Inque
Organizator
Posty: 558
Rejestracja: 15 kwietnia 2012, 18:23

Re: Kuźnia

Post autor: Inque » 29 kwietnia 2013, 22:56

Spoko Zurgu, jakoś się dogadamy i dostosujemy bo każdy z nas pracuje więc dla mnie to oczywiste że biorę to pod uwagę, niestety to się raczej odbędzie w Poznaniu, z racji na projektor i ciężkość materiałów które ja biedna, mała i sama bym musiala nieść XD, ale myślę że to da się w jeden dzień ogarnąć. Tego aż tak dużo nie jest:

Makiety: 2x jelenie (biały i czarny), 2x sarna, 3x dzik, 2x zając, 2x wiewiórka, 2x kuropatwa (? oO); do wyrysowania kształtu i założenia wstępnego światłocienia będzie potrzebny projektor

Jeśli chodzi zaś o herby to również będzie głównie wypełnianie, ale ostrzegam że na materiale będzie trzeba zrobić to precyzyjnie i estetycznie, a to łatwe nie jest i dla spokojnych łapiszczy ;3

Herby i proporce - potrzebne 3 proporce duże Tiesenhausenów, po jednym z pozostałych trzech rodów, jeden duży tekturowy herb miasta i 4x małe, długi proporzec limes mundi na bramę

Wszystkie herby mam spisane i zrysowane w moim magicznym zeszycie :p
Zurg
Posty: 162
Rejestracja: 21 maja 2012, 13:23

Re: Kuźnia

Post autor: Zurg » 29 kwietnia 2013, 22:58

Ja i moje 2 lewe rece postramy sie cos ogarnac :P
Awatar użytkownika
Urszula
Koordynator LARPa
Posty: 2166
Rejestracja: 13 września 2011, 15:45
Lokalizacja: Poznań

Re: Kuźnia

Post autor: Urszula » 30 kwietnia 2013, 12:18

Herby i proporce - potrzebne 3 proporce duże Tiesenhausenów, po jednym z pozostałych trzech rodów
hola hola! Tiesenhausen jak najbardziej, ale reszte rodów zostaw póki nie są obsadzone. Mamy innych szlachciców, ktorzy jako goście weselni na pewno będą mieli swoją symblikę eksponowaną. Lepiej ich zrobić niż narobic sie po próżnicy.
Awatar użytkownika
Inque
Organizator
Posty: 558
Rejestracja: 15 kwietnia 2012, 18:23

Re: Kuźnia

Post autor: Inque » 01 maja 2013, 23:55

Ustaliliśmy to na orgowym... nie po to siedziałam wczoraj wieczorem i szkicowałam wszystkie herby by ich teraz nie było. Więc prosiłabym o ponowne przejrzenie listy zadań i wskazanie kolejnych błędów, zanim coś kolejnego zrobię. Bo to już druga rzecz która w przeciągu tych kilku dni leci do kosza.

Niemniej jednak nadal przyda się pomoc bo that is the point...
Skiera
Posty: 110
Rejestracja: 21 maja 2012, 13:37

Re: Kuźnia

Post autor: Skiera » 03 maja 2013, 10:16

Zorganizujcie mi materiał na uszycie chorągwi lub flag z herbami to to mogę ogarnąć ;)
Zablokowany