dostępność forum i tak dalej.

Dotyczy kwestii technicznych forum.
miedziak
Posty: 91
Rejestracja: 25 października 2011, 11:03

dostępność forum i tak dalej.

Post autor: miedziak » 12 lutego 2012, 04:16

cholernie ciężko trafić na to forum. W sumie gdyby mi bestia nie przesłała linka to nie dał bym rady tutaj dotrzeć, ani to nie wyskakuje w google ani nie da się adresu wpisać w przeglądarce, ani nic. Znajomość nazwy larpa ani znajomość adresu w żaden sposób nie gwarantują dostania się na tą stronę i poczytania o larpie, można ewentualnie po nazwie trafić na podręcznik na czyimś chomiku. Także przydało by się jakoś ułatwić nowej krwi dostanie na to forum bo na razie widzę że mamy ledwie 45 użytkowników a larp się zapowiada spory.
Nor'Beraht

Re: dostępność forum i tak dalej.

Post autor: Nor'Beraht » 12 lutego 2012, 10:47

Co do wpisywania adresu w przeglądarce to ja osobiście nie mam takiego problemu.
Awatar użytkownika
mayence
Posty: 337
Rejestracja: 12 września 2011, 21:34

Re: dostępność forum i tak dalej.

Post autor: mayence » 12 lutego 2012, 15:11

Wpisałam w google hasło: forum Limes Mundi

Jako ósmy wyskoczył link do mojego postu na kf chimera gdzie ochrzaniam Wernera...

PS: z tego co słyszałam, żeby gugiel wyszukiwał jakąś stronę, trzeba ją do niego zgłosić w jakimś tam formularzu... nie wiem - prawda to czy plotka
con herbiñas de namorar...

"Wszyscy Krzyżacy są hipogryfami..." :>
miedziak
Posty: 91
Rejestracja: 25 października 2011, 11:03

Re: dostępność forum i tak dalej.

Post autor: miedziak » 12 lutego 2012, 15:20

może się coś zmieniło ale kilka miesięcy temu miałem ogromny problem żeby wejść na stronę jak byłem u dziewczyny i chciałem coś sprawdzić. na kompie swoim nie miałem już takiego problemu bo właziłem tutaj już wcześniej. No ale swoją drogą przydało by się już zacząć myśleć o rozpropagowaniu larpa, bo termin i miejsce już mamy, zasady też więc w sumie na co czekać? Na dobry początek przydało by się już zacząć udostępniać forum w wyszukiwarce google żeby dało się go znaleźć po wpisaniu w limes mundi. Sory że wam tak marudzę ale po prostu policzyłem ilość konceptów w podręczniku (29) i do tego jeszcze główne role do obsadzenia i tak sobie myślę że 45 użytkowników na forum może nie zapełnić tej puli. Po prostu ciągle żywa jest w mej pamięci 300 osobowa isbandia.
Awatar użytkownika
darth bezjimienny
Posty: 214
Rejestracja: 12 września 2011, 12:14
Lokalizacja: GRU
Kontakt:

Re: dostępność forum i tak dalej.

Post autor: darth bezjimienny » 12 lutego 2012, 18:13

Przede wszystkim jeszcze oficjalnie nie rekrutujemy(ekhm, ekhm, Nagash?!) w związku z tym forum póki co nie musi być jakoś bardzo jawne.
[specjalna dedykacja dla Iskry] NIE JESTEM eMGiem!!! [/specjalna dedykacja dla Iskry]
miedziak
Posty: 91
Rejestracja: 25 października 2011, 11:03

Re: dostępność forum i tak dalej.

Post autor: miedziak » 12 lutego 2012, 19:08

no dobra to w takim razie nie będę już więcej poruszał tego tematu zdając się na wasz zamysł tego jak to ma się dalej odbywać z rekrutacją. Chociaż swoją drogą myślałem że chodzi o skromny zasób transferu jakim operuje strona i żeby jej nie przeciążyć.
Awatar użytkownika
Lex
Posty: 836
Rejestracja: 15 września 2011, 10:08
Lokalizacja: 1300 AD

Re: dostępność forum i tak dalej.

Post autor: Lex » 13 lutego 2012, 15:28

miedziak pisze:no dobra to w takim razie nie będę już więcej poruszał tego tematu zdając się na wasz zamysł tego jak to ma się dalej odbywać z rekrutacją. Chociaż swoją drogą myślałem że chodzi o skromny zasób transferu jakim operuje strona i żeby jej nie przeciążyć.
Czekamy, aż Nagash skończy stronkę rekrutacyjną - wtedy dopiero zaczniemy zbierać ludzi. Bardzo mnie cieszy twój entuzjazm. :D
Dulce bellum non expertis
Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 109
Rejestracja: 10 stycznia 2012, 17:30
Lokalizacja: stairways to heaven

Re: dostępność forum i tak dalej.

Post autor: Iskra » 21 lutego 2012, 19:03

Witam wszystkich,
nie wiem czy się ta informacja przyda, ale jak wpisalam w google "limes mundi forum" to jako 2gi rezultat wyskoczyl mi post z tej wlasnie dyskusji ^^
Więc na forum da sie jakos trafic. Przynajmneij zza Odry.

Do zobaczenia w ojczyźnie,
Iskierka
****
"Nulla dies sine linea"
adminus
Posty: 91
Rejestracja: 21 września 2011, 21:44

Re: dostępność forum i tak dalej.

Post autor: adminus » 21 lutego 2012, 21:43

To macie tam neta? Łeee, to czemu nie skajpasz ?
Awatar użytkownika
darth bezjimienny
Posty: 214
Rejestracja: 12 września 2011, 12:14
Lokalizacja: GRU
Kontakt:

Re: dostępność forum i tak dalej.

Post autor: darth bezjimienny » 22 lutego 2012, 11:54

To ty w ogóle żyjesz ?
[specjalna dedykacja dla Iskry] NIE JESTEM eMGiem!!! [/specjalna dedykacja dla Iskry]
Zablokowany