dostępność forum i tak dalej.

Dotyczy kwestii technicznych forum.
Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 109
Rejestracja: 10 stycznia 2012, 17:30
Lokalizacja: stairways to heaven

Re: dostępność forum i tak dalej.

Post autor: Iskra » 23 lutego 2012, 04:29

Skajpuję codziennie, Łosiu, chyba mówiłam Ci o tym 1,5 roku temu?

Żyję, i to jak! Zimno, głodno, ciągle pada, a w nocy wyłączają ogrzewanie i śpię w polarze (a i nawet nie, bo robię 100 rzeczy na raz).
Czyli studenckie życie pełną parą! :)

Ale nie mogę się doczekać tego LARPa, zwlaszcza ze to bedzie po absolutorium.
Taki LARP - kamień milowy i na pojednanie z Ojczyzną ^^

Naprawdę, z całęgo serca życzę powodzenia w organizacji!
****
"Nulla dies sine linea"
miedziak
Posty: 91
Rejestracja: 25 października 2011, 11:03

Re: dostępność forum i tak dalej.

Post autor: miedziak » 25 lutego 2012, 10:58

google [bot] nas dzisiaj odwiedził i od dziś chyba da się nas odwiedzić z googla bo wyskakujemy jako 3 wynik.
Awatar użytkownika
Nagash
Mistrz Gry Fabularny
Posty: 737
Rejestracja: 11 września 2011, 02:21
Lokalizacja: Poznań

Re: dostępność forum i tak dalej.

Post autor: Nagash » 25 lutego 2012, 14:50

To kwestia indeksowania w google, wymagająca czasu. Z tego co widzę strona jest już w bazie, bo po wpisaniu hasła "limes mundi" wyskakuje na drugim miejscu. Ogólnie w indeksowaniu najważniejszą rolę ma nazwa domeny, później tytuł i nagłówki oraz meta-tagi. W naszym wypadku jesteśmy w dobrej sytuacji mając nazwę larpa w domenie, dlatego nie będzie problemów z googlem i niedługo powinniśmy pojawiać się na 1 miejscu.
miedziak
Posty: 91
Rejestracja: 25 października 2011, 11:03

Re: dostępność forum i tak dalej.

Post autor: miedziak » 07 marca 2012, 13:31

to ja tak apropos naszego nowego panelu czy jak to się nazywa do tworzenia postaci znalazłem idealnego kandydata na " jakies penerskie zajawkowe zdjęcie, od którego wchodzący będą zbierać szczękę piętro niżej" na pierwszej stronie :D
http://img.myepicwall.com/i/2012/03/c49 ... 1331068370
Awatar użytkownika
Lex
Posty: 836
Rejestracja: 15 września 2011, 10:08
Lokalizacja: 1300 AD

Re: dostępność forum i tak dalej.

Post autor: Lex » 07 marca 2012, 14:07

:lol:
Dulce bellum non expertis
Awatar użytkownika
Urszula
Koordynator LARPa
Posty: 2166
Rejestracja: 13 września 2011, 15:45
Lokalizacja: Poznań

Re: dostępność forum i tak dalej.

Post autor: Urszula » 09 marca 2012, 12:10

:shock: :lol: jestem za Mr. America :lol:
miedziak
Posty: 91
Rejestracja: 25 października 2011, 11:03

Re: dostępność forum i tak dalej.

Post autor: miedziak » 01 kwietnia 2012, 23:34

no dobra, dobra, larp za niecałe 3 miechy, a użyszkodników na forum aż 54.
Co robimy w tej sprawie? Można by jakoś się zacząć reklamować w tej sprawie coby więcej n00b'ów nazbierać. Można by trochę pospamować na różnych forach linkiem do limesmundi. Co o tym sądzicie? Wiadomo, że jak zawsze w takiej sprawie, jak zbieranie "typów z neta" są pewne wątpliwości czy wszyscy których wpuścimy będą się odpowiednio zachowywać, ale sam nie łatwy dojazd na larpa i przygotowanie sprzętu do rozgrywki powinno wyeliminować problem nieodpowiednio się zachowujących ludzi.

Serdecznie pozdrawiam i niecierpliwie czekam na odpowiedź 8-)

PS: swoją drogą myślałem żeby założyć na sadisticu w forum ogólnym temat o limes mundi, ale puki co się wstrzymam aż nie dostanę jakiegoś pozwolenia.
Awatar użytkownika
darth bezjimienny
Posty: 214
Rejestracja: 12 września 2011, 12:14
Lokalizacja: GRU
Kontakt:

Re: dostępność forum i tak dalej.

Post autor: darth bezjimienny » 02 kwietnia 2012, 08:01

środa.
[specjalna dedykacja dla Iskry] NIE JESTEM eMGiem!!! [/specjalna dedykacja dla Iskry]
Awatar użytkownika
Urszula
Koordynator LARPa
Posty: 2166
Rejestracja: 13 września 2011, 15:45
Lokalizacja: Poznań

Re: dostępność forum i tak dalej.

Post autor: Urszula » 05 kwietnia 2012, 20:36

Spotkałam tydzień temu w mieście kolegę, który udziela się w świecie Larpowym ,jeździ na wszystkie większe imprezy, spotyka się z Kompanią Czernego, zna nawet Krupola i Miriadę, właśnie był po Pyrkonie...i ...nic o Limes Mundi nie słyszał...
Wręcz sugerował, że może przydałaby się nam jakaś reklama w necie, albo chociaż na facebooku wśród klimaciarzy... pomyślałam, że ktoś to chyba robił...
Ja osobiście facebooka nie mam, ale ponoć Krzychu miał się zajmować reklamą;
toteż ja tylko w kwestii informacyjnej Krzysztofie byś miał świadomość, że wici nie są jeszcze zapuszczone.
Pewnie jedna osoba wiosny nie czyni, ale ta jest akurat dobrze poinformowana i wkręcona, toteż na takich właśnie nam zależy...chyba.
To tyle.
miedziak
Posty: 91
Rejestracja: 25 października 2011, 11:03

Post autor: miedziak » 05 kwietnia 2012, 21:53

czwartek.

Dobra to co z tym spamowaniem? Może byście wrzucili jakiś wzór takiego przykładowego spamu, w końcu macie(mg, modzi i organizatorzy) szerszy dostęp do forum i wiecie lepiej co i jak.

Sam się zastanawiałem jak by takie ogłoszenie miało wyglądać i takie coś sobie nabazgrałem

Tytuł tematu: LIMES MUNDI -Wielkopolski Krzyżacki LARP 29VI-1VII 2012
(taka akurat jest dopuszczalna domyślna długość tytułu tematu na forach BPH by przemo czy jakoś tak się to pisze)

Treść
"Witamy na Limes Mundi
Znany świat to dzicz. Wszędzie rozciągają się gęste bory – niedostępne knieje pełne dziwnych stworów, zmór, utopców i bogunów. To tu są bramy do innych miejsc, miejsc pełnych mocy, żywych legend i zapomnianych bóstw. Niejeden podróżnik, wszedłszy w las, utknął w borze, w którym nie sposób umrzeć, rozciągającym się w nieskończoność, skazany na wieczną wędrówkę pośród żywiołów i legend. Po stuleciach tułaczki zapomina się, że było się kiedyś człowiekiem... Rozproszone pośród dziczy napotykamy z rzadka miejsca pełne ludzi, wyrastające wśród lasów zamki, osady, grody i miasta. Ludzie zbierają się w tych miejscach, szukając schronienia przed dziczą, jej dziwnymi bogami i kapryśnymi mocami rządzącymi światem – Śmiercią, Wojną, Głodem, Zarazą i Wiecznym Borem. W takim świecie przyjdzie ci żyć, świecie pełnym koszmarów i groźnego piękna dziczy. W takim świecie koniec jest zawsze bliski. Wielu ucieka się do wiary w Syna Bożego i Miłosiernego Boga, inni bronią Starych Praw lub prastarych bogów, jeszcze inni wierzą tylko w oręż. Oto granica znanego świata - Limes Mundi. (ten fragment zaczerpnięty ze strony LM)

Termin: 29.06.2012 - 01.07.2012
Miejsce: Ranczo 4x4 - Dąbrówka Kościelna w Puszczy Zielonce
Jakieś zdjęcie z innych larpów, np isbandi i może ten starszy filmik z isbandi.
no i oczywiście link do strony limes mundi."

No na pewno takie coś by nie było wystarczająco dobrą zachętą, ale przecież jeszcze tego nie wysłałem, i nie zamierzam aż nie dostanę jakiegoś pozwolenia jak by co. Ale gdyby ktoś to odpowiednio edytował i pozmieniał to by mogła całkiem fajna reklama wyjść jak by nie patrzeć.
Wrzucałem kiedyś na sadistic.pl filmik z isbandiVIII i się całkiem dobrze przyjął, jeśli nie liczyć wypowiedzi paru trolli więc nie ma co się bać i chyba warto będzie tam to wrzucić bo to jak by nie patrzeć bardzo popularny portal, a swoją drogą portale i fora różnych gier mmorpg i rpg z pewnością były by również dobrym miejscem do rozreklamowania naszego larpa.

http://www.sadistic.pl/larp-isbandia-viii-vt80525.htm

PS: Dość ciężki dojazd do Dombrówki Kościelnej i tak sam wyeliminuje problem nieproszonych gości którzy mogli by zechcieć zepsuć nam zabawę więc nie ma potrzeby tak bardzo skrycie reklamować się z LM

PPS: Nie zauważyłem twojego posta jak pisałem swojego Urszulo, ale muszę piwiedzieć że też o LM się dowiedziałem pocztą pantoflową, a i tak nie mogłem nic w necie znaleźć i udało mi się tu dostać tylko dzięki temu że mi Bestia linka wysłała, bo nawet forum w necie nie wyskakiwało. Także reklama panowie, bo już nawet zbroję płytową sobie zmajstrowałem od tego czasu a nowych ludzi ani widu ani słych plus jeszcze i tak będzie odsiew z powodu dojazdu.
Ostatnio zmieniony 05 kwietnia 2012, 22:07 przez miedziak, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany